Wysyłka kwiatów w Warszawie jeszcze nigdy nie była taka prosta

Zamawianie kwiatów przez internet to usługa, która bardzo szybko przyjęła się na naszym rynku. Jej wygoda sprawia, że wysyłka kwiatów na każdą możliwą okazję stała się bardzo popularna, a wiele obdarowanych osób z satysfakcją notuje, że tego rodzaju prezenty był dla nich autentyczną niespodzianką.

Wysyłka kwiatów w Warszawie jeszcze nigdy nie była taka prosta

 

Wiele firm oferuje dostawy kwiatów na terenie Warszawy oraz innych dużych miast a także mniejszych miejscowości, klient ma więc możliwość wyboru takiej, której asortyment oraz opcje dostawy najbardziej mu odpowiadają. Kwiaty na dowóz pozyskiwane z najlepszych kwiaciarń oraz plantacji, są zawsze świeże, perfekcyjnie ułożone i przybrane przez najlepszych florystów oraz – co nie mniej ważne – zapakowane w taki sposób, że nie grozi im zniszczenie w transporcie.

Kwiaty zamówić można z każdego miejsca w Polsce lub na świecie, bez obaw, że odległość albo różnice czasowe wpłyną na termin i jakość dostarczanego do odbiorcy bukietu. Zamówienie trafia bezpośrednio do warszawskiej (lub innej) kwiaciarni online, skąd podejmie je kurier i dostarczy zgodnie z wytycznymi zamawiającego do rąk własnych odbiorcy.

Bez względu więc na miejsce pobytu darczyńcy, poczta z kwiatami zawsze zadziała bezbłędnie i w sposób satysfakcjonujący obie strony. Usługa polecana jest szczególnie osobom, które mają tendencję do zapominania o ważnych rocznicach czy uroczystościach. Poczta z kwiatami dotrze nawet tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. To również duże udogodnienie dla tych klientów, którzy mają kłopot z wyborem stosownej do okoliczności wiązanki i dobraniem prezentu.

Do wyboru, do koloru

O ile w stacjonarnej kwiaciarni mamy możliwość wyboru tylko z dostępnego w danej chwili asortymentu (do wyczerpania zapasów), o tyle usługa w postaci kwiaciarni online daje szersze pole wyboru.Sformatowane na każdą okoliczność bukiety – urodziny, rocznica, ślub i inne – pomagają dokonać wyboru osobom, które nie orientują się w zasadach doboru kwiatów, symbolice poszczególnych gatunków i kolorów. Każdy bukiet zamówić można w co najmniej trzech rozmiarach (mały, średni, duży) a często także w wersji deluxe.

Obok kwiatów całorocznych, jak róże czy gerbery, kwiaciarnia online dysponuje kwiatami sezonowymi, jak słoneczniki, tulipany oraz rozmaite odmiany ogrodowe, które idealnie nadają się na mniej formalne za to bardziej malownicze wiązanki. Gotowe bukiety to jeden z elementów usługi, drugi – to kreator bukietów. Kwiaty na dowóz można zaaranżować samodzielnie, ustawiając odpowiednie parametry na stronie internetowej.

Obok tradycyjnego bukietu, w kwiaciarni internetowej zamówić można kwiaty w wiklinowym koszu albo box kwiatowy (kwiatobox) – kwiaty ścinane są bezpośrednio przed wysłaniem i pakowane w eleganckie i dobrze chroniące pudełko.

Znaczący prezent

Każdemu bukietowi towarzyszyć może podarunek. Wśród najczęściej wybieranych znajdują się kosze pełne smakołyków, doskonałe wina oraz perfumy czy biżuteria.Taki prezent dostarczany do rąk własnych solenizanta, jubilata czy osoby, której chcemy otwarcie zadeklarować swoje uczucia, może być prawdziwą niespodzianką. Zwłaszcza w tej ostatniej sytuacji, kiedy przesyłka może być całkowicie anonimowa, a przez to jeszcze bardziej romantyczna.

Możliwość przesłania kwiatów przez pocztę z kwiatami jest doskonałym udogodnieniem dla rodzin i przyjaciół rozrzuconych po świecie. Dla ludzi, którzy mimo pozostawiania w oddaleniu, chcą kultywować rocznice, święta, imieniny czy urodziny, a nie mogą spotkać się osobiście. Kwiaty stają się wtedy najczytelniejszym znakiem przywiązania, miłości i pamięci.

Szybkie terminy dostawy (w kraju nawet w tym samym dniu, w wybranych państwach za granicą – z dnia na dzień) to gwarancja, że nawet, kiedy się zagapimy, mamy szansę zdążyć z prezentem na czas.
Wybierając internetowego dostawcę kwiatów warto zwrócić uwagę nie tylko na wybór bukietów, ale przede wszystkim na usługi dodatkowe: możliwość samodzielnego wykreowania bukietu, alternatywne sposoby przystrajania kwiatów (albo możliwość rezygnacji z przybrania), asortyment prezentów dodatkowych oraz tempo dostawy.

Artykuł napisany we współpracy z https://www.e-kwiaty.pl/

 

0 0 votes
Daj ocenę

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło