Wyjście awaryjne w podbramkowej sytuacji życiowej – ubezpieczenie na życie

Wyjście awaryjne w podbramkowej sytuacji życiowej – ubezpieczenie na życie

Ludzkiego życia nie można wycenić. Można natomiast policzyć potrzeby członków rodziny, która po Twojej śmierci straci dochody i będzie potrzebowała finansowego wsparcia. Zobacz, jak zadbać o ich przyszłość już dziś. Miej wyjście awaryjne dla swojej rodziny. Ubezpiecz się na życie.

Polisa na życie stanowi ochronę dla rodziny w sytuacji, gdy Ciebie zabraknie. Jeżeli martwisz się, czy Twoi najbliżsi poradzą sobie z utrzymaniem domu i samochodu, a także zachowaniem aktualnego poziomu życia bez Twojego finansowego wsparcia, rozważ zakup ubezpieczenia na życie.

Ubezpieczenie na życie: czy się opłaca i kiedy się przydaje?

Najważniejszą kwestią do rozważenia przy zakupie ubezpieczenia na życie jest wpływ, jaki miałaby Twoja przedwczesna śmierć na kondycję finansową najbliższych. Czy osoby pozostające na Twoim utrzymaniu będą miały wystarczająco dużo pieniędzy, aby kontynuować dotychczasowy styl życia? Czy dzieci będą w stanie pójść na dobre studia, mieć czas na przygotowywanie się do zawodu i pierwsze mieszkanie w innym mieście? Czy owdowiała żona znajdzie środki na to, aby zaspokoić wszystkie ich potrzeby? Jeśli którekolwiek z tych pytań budzi Twoją wątpliwość, pora sięgnąć po polisę na życie.

Co warto wziąć pod uwagę, wybierając ubezpieczenie na życie?

Czynnikiem ryzyka może być sposób wykonywania pracy (praca z ciężkim sprzętem budowlanym, częste podróżowanie autem), styl życia (jazda na motocyklu, uprawianie sportów ekstremalne, podróże) oraz historia chorób w rodzinie i ewentualnie obciążenia genetyczne.

 

0 0 votes
Daj ocenę

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło