Wygraj rok tankowania za darmo na stacjach BP

Wygraj rok tankowania za darmo na stacjach BP

 

Rok tankowania na stacji BP całkowicie za darmo!!!

Nie zwlekaj – już dziś możesz wygrać rok tankowania całkowicie za darmo na stacjach benzynowych BP.

W dobie dzisiejszej komunikacji, gdzie prawie każdy z nas posiada samochód, benzyna jest na wagę złota. Podwyżki cen paliwa szarpią po kieszeniach niemalże każdego, co w efekcie doprowadza do frustracji kierowców. Wszędzie słyszymy tylko o podwyżkach – tutaj paliwo, tutaj OC… ludzi nie stać na ciągłe dokładanie, gdzie pensje i zarobki stoją w miejscu. Niestety Ci, którzy są odpowiedzialni za tego typu podwyżki nie są zainteresowani losem podrzędnego Kowalskiego, któremu ledwo starcza od pierwszego do pierwszego. Ich stać na wszystko – mogą żyć na koszt Państwa i bawić się w Pana i władcę wszechświata. My – zwyczajni ludzie możemy tylko o tym pomarzyć. Czasem jednak los na sprzyja i daje możliwość zaoszczędzenia pieniędzy.

Dla właścicieli samochodów mamy doskonałą wiadomość – sieć stacji benzynowych BP daje możliwość wygrania rok tankowania na stacjach BP całkowicie za darmo!!! Dobrze czytasz, możesz przez rok tankować swój samochód i nie zapłacisz za to ani złotówki. Myślisz, że to nie możliwie? A jednak. Tego typu konkursy od czasu do czasu pojawiają się aby zachęcić do korzystania z usług danej marki. Dla nich jest to zwykła promocja marketingowa mająca na celu przyciągnięcie setki klientów, a dla Ciebie okazja do zaoszczędzenia sporej ilości gotówki. Wszak rok tankowania za darmo dla kogoś, kto jeździ samochodem codziennie to suma rzędu nawet kilku tysięcy w ciągu roku. Taką sumę możesz odłożyć bądź przeznaczyć na wybrany cel czy wymarzone wakacje.

Sieć stacji BP znana jest ze swojego programu lojalnościowego Payback, dzięki któremu możemy zbierać punkty i wymieniać je na nagrody bądź płacić za zakupy, między innymi za paliwo. Za każde wlane 2 litry paliwa Active otrzymujesz aż 3 punkty – pomyśl ile możesz zebrać w ciągu kilku miesięcy. Payback oferuje setki znakomitych nagród takich jak myjki Karcher, wysokiej jakości roboty kuchenne, zabawki dla dzieci i inne ciekawe gadżety, które możesz znaleźć w specjalnie przygotowanym katalogu.

Program lojalnościowy Payback skierowany jest dla wszystkich, którzy tankują paliwo na stacjach PB,a ale nie tylko. Program Payback umożliwia zbieranie punktów nie tylko na stacjach benzynowych sieci BP, ale również szeregu innych partnerów takich jak Kaufland, Orange, RTV Euro AGD, PSB, Link 4 oraz wiele, wiele innych z których korzystamy każdego dnia. Dzięki tak szerokiemu gronu partnerskiemu jesteśmy w stanie zebrać niebagatelną liczbę punktów w szybkim czasie i korzystać w pełni z nagród, które nam przysługują. Dodatkowo możemy podwoić a nawet potroić zebrane punkty dzięki specjalnie przygotowanym kuponom. Jeżeli jeszcze nie posiadasz karty Payback nie zwlekaj, tylko załóż ją na wybranej stacji BP i zacznij zbierać punkty.

Wracając do naszego konkursu, aby ubiegać się o nagrodę główną czyli rok tankowania na stacjach BP za darmo wystarczy wejść tutaj i postępować zgodnie z zaleceniami. Już dziś możesz stać się szczęśliwym posiadaczem samochodu, którym zajedziesz gdzie chcesz i to całkowicie za darmo. Nie zwlekaj – ktoś może Cię ubiec… Już teraz wejdź na stronę i stań do walki do bon paliwowy, dzięki któremu zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Przelicz ile miesięcznie wydajesz na paliwo, pomnóż do razy 12 miesięcy w ciągu których użytkujesz samochód i pomyśl co możesz zrobić z taką ilością pieniędzy. Nie musisz się już martwić przy planowaniu miesięcznego budżetu aby wystarczyło na wszystko – teraz możesz odliczyć pieniądze przeznaczone na tankowanie i spożytkować je na inny cel.

Pamiętaj, wygrana z każdą sekundą się oddala, nie warto zwlekać – ZARYZYKUJ i już dziś stań do walki o bon na rok tankowania na stacjach BP całkowicie ZA DARMO!! Uwierz, że warto i marzenia czasem się spełniają.

 

Najczęściej wyszukiwane:

za darmo na stacjach bp orlen punkty bp punkty bp nagrody punkty bp punkty orlen stacje bp katalog payback payback bp nagrody bp bp stacje katalog nagród bp program lojalnościowy deklaracja vat 7 2016 bp gwiazdki ceny paliw bp bp katalog nagród program pit 2015 gofin payback katalog nagród katalog nagród payback bp ceny paliw nagrody nagrody payback bp najlepsza lokata 2016 urząd skarbowy pit 2015 karta bp stacja paliw bp program do pit 2016 ubezpieczenie domu pzu payback nagrody bp rozliczenie roczne 2015 bp payback katalog punkty na bp nagrody bp payback bp program lojalnościowy cena benzyny bp katalog bp 2016 gazetka bp rozliczenie pit 2015 program lojalnościowy bp bp payback nagrody lokaty styczeń 2016 bp karta bp punkty katalog bp karta na punkty bp gazetka punkty payback katalog orlen nagrody za punkty karta orlen bp promocje rozliczenie za 2015 payback bp katalog playback punkty karta na punkty bp alior kantor internetowy bp nagrody za gwiazdki nagrody za punkty orlen pit 2015 rozliczenie punkty bp katalog katalog payback bp orlen punkty katalog bp nagrody payback

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło