Zestaw słodyczy Wedel – DLA Ciebie Darmo!

wedel
Ostatnia Szansa!
Weź udział!

Wybierz Jak chciałbyś, żebyśmy dostarczyli nagrodę?

Słodycze, ach słodycze któż dla nich głowy by nie stracił. Nawet naukowcy udowodnili, że już jedna kostka dziennie pomaga nam utrzymać dobry nastrój i zdrowie. A gdyby tak konkursy w internecie pozwoliły Ci mieć cały zestaw słodyczy Wedel zupełnie za darmo? Tak to jest możliwe i to w tak prosty sposób, że sam będziesz w szoku. Jeśli kochasz darmowe prezenty, tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i wypełnieniu małej ankiety.

Jednak po kolei, pewnie chcesz wiedzieć krok po kroku co zrobić, aby nagrody były Twoje?

1. Po pierwsze kliknij przycisk „Wejdź i odbierz słodycze”.
2. Następnie wybierz, w jaki sposób chciałbyś ewentualnie odebrać nagrodę czy przez kuriera, czy na poczcie — uważaj, bo czas leci jak szalony.
3. Zaznacz czy jesteś kobietą, czy mężczyzną i podaj swoje imię i nazwisko, a także adres e-mail i kliknij „kontynuuj”.
4. Aby nagroda za darmo mogła do Ciebie dotrzeć, niezbędne będzie podanie Twojego miejsca zamieszkania.
5. Prezenty za darmo mogą być Twoje, jeśli zgodzisz się na przetwarzanie Twoich danych i zaakceptowanie regulaminu, który spokojnie możesz przeczytać.
6. Okay jesteśmy prawie przy końcu. Wypełnienie ankiety, która zawiera dosłownie kilka prostych pytań to już mały krok od tego, abyś mógł cieszyć się ukochanymi słodyczami.
7. Teraz wystarczy tylko wejść na swoją pocztę i kliknąć link rejestracyjny.

I już, to wszystko!
Aby zaskoczyć Cię jeszcze bardziej nasze konkursy z nagrodami to nie tylko Twoje ukochane słodycze. Odwiedź całą stronę konkursy nagrody i daj sobie szansę m.in. na Iphone za darmo, Samsung za darmo i wiele innych cennych nagród.

Pamiętaj, że aby móc wziąć udział w konkursach z nagrodami musisz spełniać kilka ważnych warunków. Przede wszystkim musisz być osobą pełnoletnią i w chwili kiedy zgłosisz swój udział w loterii, zamieszkujesz na stałe w Polsce.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby, które współpracują ze stroną konkursy nagrody

Podczas zgłaszania się do loterii należy podać swoje prawdziwe dane, gdyż podanie pseudonimu lub fałszywych danych jest niedozwolone.

Sam przekonaj się jak łatwo, szybko i prosto w dosłownie kilka minut możesz mieć na wyciągnięcie ręki prezenty za darmo. Upragniony zestaw słodyczy Wedel to marzenie tak proste do spełnienia, że grzech nie spróbować. Tym bardziej że nie ponosisz żadnych kosztów, nie musisz kupować żadnych produktów ani wysyłać sms-ów. U nas nagrody są całkowicie za darmo, dlatego nic nie powinno stać na przeszkodzie, abyś już dziś rozpoczął tę świetną zabawę.

Zapraszamy!

 

2 komentarze
  1. Skoro za darmo to ok.

  2. Oooo, z chęcią przygarnę pyszności! 🙂

Dodaj Odpowiedź

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło