Tanie kamery Wrocław – Sprawdź ofertę Juratel

Juratel we Wrocławiu to firma oferująca montaż kamer przemysłowych prawie we wszystkich obiektach tj. mieszkania, domy, biura, obiekty użytku publicznego, hale, sklepy, magazyny, tereny otwarte. Zaufaj doświadczeniu i ogromnej wiedzy zdobywanej od 2011 roku.

Zdobywając doświadczenie przez ponad 10 lat, wszelkie usługi montażu systemów zabezpieczeń wykonywane są z największą starannością i w terminie. Każdy klient otrzymuje darmowe doradztwo, a także wycenę. Montaż kamer Wrocław.

Tanie kamery Wrocław - Sprawdź ofertę Juratel

Monitoring Wrocław

Jaki system kamer wybrać do zabezpieczenia domu?

To jedno z najczęściej słyszanych pytań od klientów. Nie ma jednego idealnego systemu, gdyż telewizję przemysłową zawsze dobieramy do miejsca montażu i warunków, które ma spełniać, aby realnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa z wykluczeniem martwych stref.

Zdecydowanie większość obecnych monitoringów opiera się o nowoczesne kamery IP – megapixelowe. Kamery analogowe odchodzą już z rynku z powodu znacznie niższej ilości szczegółów, które zapisywały na dysku.

Tanie kamery Wrocław - Sprawdź ofertę Juratel

Kamery IP – zalety

Kamery IP porównując do analogów charakteryzują się wysoką jakością obrazu Full HD, 4K, a nawet 8K. Dodatkowo tak szczegółowy obraz może być przetworzony przez innowacyjny program odczytujący tablice rejestracyjne i sterujący szlabanem. Kamery coraz częściej są wdrażane do automatyki domu, współpracują z systemem alarmowym, kontrolą dostępu, gdzie stanowią kluczowy element całego systemu – inteligentnego budynku. Kilka firm posiada systemy oparte o kamery IP zliczające osoby, śledzące obiekty, zliczające przejeżdżające samochody, a nawet wykrywające pożar.

Innowacje monitoringu dla Kowalskiego

Jeśli nie potrzebujemy bardzo zaawansowanej technologii, a dodatkowo mamy ograniczony budżet, nie jesteśmy skazani na zwykłe funkcje jak nagrywanie obrazu. Nawet podstawowy system telewizji przemysłowej pozwala po podłączeniu do Internetu, aby za pomocą aplikacji na smartfon lub komputer, klient mógł o każdej porze sprawdzić obraz ze wszystkich kamer.

W przypadku, gdy nie mamy możliwości doprowadzenia kabli do kamer możemy wykorzystać systemy bezprzewodowe, popularne moduły CamSAT.

Tanie kamery Wrocław - Sprawdź ofertę Juratel

Wykonywane systemy zabezpieczeń:

  • monitoring
  • alarmy
  • domofony
  • sieci informatyczne
  • videodomofony
  • instalacje elektryczne
  • centrale telefoniczne
  • automatyka – inteligentny budynek Grenton
  • kontrola dostępu i czasu pracy

Dane firmy:

Juratel

ul. Władysława Grabskiego 37,

55-220 Jelcz-Laskowice

Tel. +48 792 251 552

https://g.page/juratelwroclaw?share

0 0 votes
Daj ocenę

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło