Siłownia Ińsko

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa z tych, jacy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i odwagi, poprawia libido. Każdy klient powinien prosić o to, by poziom tego hormonu utrzymywać u siebie na szerokim poziomie. Niezależnie bowiem z dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że jakkolwiek nie musimy już walczyć o przetrwanie czy bić się o samice jak swoi przodkowie- testosteron bardzo jest nam cholernie potrzebny. Szczególnie jeśli uwzględnimy fakt, że w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek niewielkiej ilości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Darłowo

Prostą tego okolicznością jest niewielki testosteron, z zmianie przyczyn tego zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni mówią, że to skutek wzrastającego odsetku ludzi z nadwagą (im więcej tłuszczu, tym statystycznie niższy testosteron), inni wierzą, że to poprzez estrogeny, których dajemy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z obecnymi, którzy za pierwszego winowajcę mają… stres. Nic tak bo nie zaburza polskiej gospodarki hormonalnej, jak długie napięcie. Gdyby jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Odda się z ostatnim walczyć. Niniejszy materiał zaproponuje Ci nie tylko, jak się wyluzować, jednak a kiedy pozostałymi formami dać sobie wyższy poziom hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To odpowiednio ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Wpływając na bliską metę- mobilizuje nas do podejmowania, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety właśnie w ciężkiej w grupy przypadków martwimy się rzeczami, jakie nie są zagrożenia bycia, więc mechanizm z dawnych czasów bardziej przeszkadza, niż pomaga. Tym niezwykle że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (które to dziś płacą za nowotwory i wady serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w krajach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), odbijanie się tłuszczu, czy wywiady ze snem, przemęczenie i drażliwość. I co najgorsze dla klientów- konkuruje z polskim testosteronem. Dlatego powinieneś się imać wszelkich rodzajów (no, może poza heroiną…), aby się wyluzować. Medytacja to stały numer jeden na liście rozwiązań na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy charakter i błogi sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny punkt- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że jesteś kogoś, kto ten masaż będzie wymagać Ci powodować 😉 Po piąte- kontakt z innym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Jeszcze lepiej działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są ale dla kobietach, znerwicowanych bab)… a więcej jedna, bardzo ciekawa porada- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w głowę w znaku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, że jesteś efektywny siebie, więc zaczyna tworzyć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest niebywale istotne, dlatego zawsze stosuję nań specjalną uwagę. Pozwól je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Darłowo

Konkuruj z nadmiarem estrogenów

Oczywiście jak kobiety wytwarzają niewielkie porcje testosteronu, choć niektórzy myślą, że stanowią go tylko samcy, no a my wytwarzamy takie części estrogenu, choć kojarzony jest zwłaszcza z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, aby nie zdominował naszego testosteronu. Najważniejszym czynnikiem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To zwykle tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, jaki z zmianie powoduje kładzenie się tłuszczu… i organizacja się zamyka. A po się dziwisz, że tyle ludzi ma znaczące piersi i brzuchy, jakby byli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak istotne jest pytanie o całość oraz jako bardzo lenistwo ogranicza ich męskość, na pewno przyjęli się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Ta w butelkach zawiera płynące z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj także mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i mniej piwa (chmiel co prawda jest roślinne odpowiedniki estrogenu, jakie w ściślejszym stanie na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to obecnie spora racja tych złych związków)

Siłownia Darłowo

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie zauważasz to wcześnie, interesując się z racja zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego dobrą ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego cechy. Można więc dojść na wiele rodzajów. Przede wszystkim- przewietrz pokój przed przejściem do łóżka. Badania pokazują, że dużo śpi nam się w lekko chłodnym pomieszczeniu. I tak w takim, gdzie jest mocno tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na ponad godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz mózg, gdyż sprawiają wrażenie, że istnieje dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (rozumianej jako hormon snu). Dodatkowo warto spróbować, czyli nie śpimy na zamówienie miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, jednak o dmuchać na zimne), nie budzić się przed snem grami czy filmami dodatkowo nie jeść posiłków na 3 godziny przed snem. Lecz to mit, że przytyjesz, jednak gdy organizm skoncentruje się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które pomagają zasypianie. Przylegają do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj drink z nich poprzez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, a rzeczywiście w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj oraz o to, aby być szeroki poziom witaminy D (na poziom jesienno-zimowy poleca się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go wcześnie, gdyż to tak się wchłania), cynku i selenu. A skoro zatem dla Ciebie wciąż zbyt kilkoro- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są pytania, które odpowiadają, że nie wykazują szczególnie silnego działania, lecz są także takie, które sprawdzają ich skuteczność. Moja myśl istnieje taka, że każdy organizm jest kolejny a o próbować na sobie, jeżeli niewątpliwie są to oczywiste sposoby. Wtedy gdyż nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Jeśli nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Darłowo

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze wnętrza są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Panuje tam dużo niższa temperatura, co daje żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i tak pogarsza jakość nasienia. Jeżeli działasz na saunę- nie czyń tegoż zwłaszcza niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się także nie brać długich, gorących kąpieli. Nie pozostawiaj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie chodź obcisłych bokserek ani spodni. I doskonale śpij nago. Twoje „wory” będą wniebowzięte.

Siłownia Darłowo

Bądź aktywny

Tworzę na nauce dwojaką aktywność: Seksualną i fizyczną. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji zdania są bardzo zróżnicowane- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni daj ją podają. Cóż, tu też musisz oddać się na siebie i sprawić eksperyment- sprawdź, jak podziała na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, mówić obecne będzie, że o. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli wcześniej nie byłeś na siłowni zaś nie znasz odpowiedniej techniki- nie wypowiadaj się od razu na nie oczywiście jak szerokie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania pokazują, że często ćwiczenia dużych sił mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, powodują duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie leż zatem na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I używaj. Mam nadzieję, że nie olejesz danej w ostatnim dokumencie nauki i poczynisz kroki, by stawać się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Darłowo

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło