Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Deal Score0

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek odbiorca może zarabiać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program przeznaczony jest także dla odbiorców indywidualnych, jak również firm świadczących usługi powiązane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Kobiety i firmy zatrudniające udział w Planie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz otrzymywanych w Planie Partnerskim nagród mają gwarancję, że ich klienci czy znani będą mieć z najpiękniejszych usług hostingowych, i ich domeny będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za każdą nową usługę, jaka zostanie zakupiona z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od cen zamówionej usługi. W przypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa dalej i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od cen pierwszego przedłużenia usługi i 25% z wszystkiego innego. Także za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cen 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony jest dla całych typów firmy, jak też osób jakie nie mają też pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można prowadzić także do bliskich, jak zarówno do swoich klientów. Bez względu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za każdą z nich przynoszone są punkty, jakie można zastąpić na gotówkę czyli na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy odpowiedzialni, że dużo mężczyzn z dawna poleca usługi w nazwa.pl, a teraz postanowiliśmy się zrewanżować i docenić ich zbyt lojalność wobec znanej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na placu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Planie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba lub nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Klienta jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a informacje na punkt naliczonych prowizji odpowiedzialne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Planie Partnerskim przelewane są w 24h na wybrane konto bankowe.

zobacz Program partnerski nazwa.pl opinie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło