Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek odbiorca może zarabiać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program przeznaczony jest także dla odbiorców indywidualnych, jak również firm świadczących usługi powiązane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Kobiety i firmy zatrudniające udział w Planie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz otrzymywanych w Planie Partnerskim nagród mają gwarancję, że ich klienci czy znani będą mieć z najpiękniejszych usług hostingowych, i ich domeny będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za każdą nową usługę, jaka zostanie zakupiona z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od cen zamówionej usługi. W przypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa dalej i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od cen pierwszego przedłużenia usługi i 25% z wszystkiego innego. Także za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cen 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony jest dla całych typów firmy, jak też osób jakie nie mają też pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można prowadzić także do bliskich, jak zarówno do swoich klientów. Bez względu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za każdą z nich przynoszone są punkty, jakie można zastąpić na gotówkę czyli na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy odpowiedzialni, że dużo mężczyzn z dawna poleca usługi w nazwa.pl, a teraz postanowiliśmy się zrewanżować i docenić ich zbyt lojalność wobec znanej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na placu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Planie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba lub nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Klienta jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a informacje na punkt naliczonych prowizji odpowiedzialne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Planie Partnerskim przelewane są w 24h na wybrane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło