Pierwsza pożyczka w Vivus RRSO 0%!

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki i pierwszy raz będziesz korzystał z pożyczek w Vivus? To oferta idealna dla Ciebie! Pierwsza pożyczka w Vivus.pl to nawet 3000 złotych, na spłatę przewidziano czas aż 61 dni i nic nie przepłacisz, bo w tej ofercie RRSO to 0%!

Pierwsza pożyczka w Vivus RRSO 0%

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki i pierwszy raz będziesz korzystał z pożyczek w Vivus? To oferta idealna dla Ciebie! Pierwsza pożyczka w Vivus.pl to nawet 3000 złotych, na spłatę przewidziano czas aż 61 dni i nic nie przepłacisz, bo w tej ofercie RRSO to 0%! Jeśli korzystałeś już wcześniej z produktów finansowych Vivus.pl, a zainteresowała Cię ta oferta to nadal możesz zweryfikować jej dostępność dla siebie!

Okres pożyczki oraz termin spłaty

W tej ofercie okres pożyczki nie może przekroczyć 61 dni, czyli termin spłaty mija dokładnie po 61 dniach od dnia otrzymania środków pieniężnych. Jest to zarówno maksymalny jak i minimalny okres spłaty. RRSO wyniesie 0% tylko i wyłącznie pod warunkiem dotrzymania terminu spłaty upływającego po 61 dniach.

Jeśli korzystasz pierwszy raz z pożyczki Vivus.pl to nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów ani opłat. Nie ma żadnych ukrytych opłat ani dodatkowych kosztów. Oddajesz dokładnie tyle ile pożyczyłeś (oznacza to, że jeśli pożyczysz 3 tysiące złotych to oddajesz w 61 dni dokładnie 3 tysiące złotych i ani grosza więcej!)

Jaka jest maksymalna kwota pożyczki?

Wysokość pierwszej pożyczki Vivus.pl RRSO 0% przez telefon lub internet to maksymalnie 3 tysiące złotych.

Opłata rejestracyjna wynosi zaledwie 1 grosz, opłata ta jest niezwłocznie i błyskawicznie zwracana osobie rejestrującej się, czyli wnioskodawcy. kwota opłaty rejestracyjnej może wynieść 1 złoty dla osób korzystających z systemu Blue Cash.

Jakie trzeba spełnić warunki aby móc starać się o pożyczkę na Vivus.pl?

Jeśli chcesz ubiegać się o Pierwsza pożyczka Vivus RRSO 0% wystarczy Ci dowód osobisty, który będzie ważny, aktywny numer telefonu komórkowego oraz polski numer rachunku bankowego!

Pożyczkę w Vivus można otrzymać jeśli spełni się również poniższe warunki:

musisz być obywatelem Polski zamieszkującym na terenie kraju Rzeczypospolitej Polskiej
posiadać zdolność do wszelkich czynności prawnych
być w wieku 19 lat – 78 lat
mieć pozytywną opinię zdolności kredytowej
zawarcie umowy z vivus
posiadać dochód oraz zdolność do spłaty pożyczki zaciągniętej w Vivus
nie posiadać jakichkolwiek zaległości w spłatach względem Vivus.pl

Złóż wniosek i czekaj na decyzję, którą otrzymasz na podany wcześniej przez siebie adres mailowy lub SMSem na telefon komórkowy.

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki w Vivus.pl przez telefon lub internet to 3 tysiące złotych, a przyznanie pożyczki będzie zależne od zdolności kredytowej osoby wnioskującej.

Środki pieniężne trafią na Twoje konto w zaledwie 15 minut po pozytywnej decyzji wydanej przez pożyczkodawcę!

W przypadku opóźnień w spłacie pożyczkodawca zastrzega sobie prawo do naliczenia karnych odsetek, których wysokość może być dwukrotnie wyższa od ustawowych.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Serwis www.konkursynagrody.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

Serwis www.konkursynagrody.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

Serwis www.konkursynagrody.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło