Pierwsza pożyczka w Vivus RRSO 0%!

Deal Score+1

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki i pierwszy raz będziesz korzystał z pożyczek w Vivus? To oferta idealna dla Ciebie! Pierwsza pożyczka w Vivus.pl to nawet 3000 złotych, na spłatę przewidziano czas aż 61 dni i nic nie przepłacisz, bo w tej ofercie RRSO to 0%!

Pierwsza pożyczka w Vivus RRSO 0%

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki i pierwszy raz będziesz korzystał z pożyczek w Vivus? To oferta idealna dla Ciebie! Pierwsza pożyczka w Vivus.pl to nawet 3000 złotych, na spłatę przewidziano czas aż 61 dni i nic nie przepłacisz, bo w tej ofercie RRSO to 0%! Jeśli korzystałeś już wcześniej z produktów finansowych Vivus.pl, a zainteresowała Cię ta oferta to nadal możesz zweryfikować jej dostępność dla siebie!

Okres pożyczki oraz termin spłaty

W tej ofercie okres pożyczki nie może przekroczyć 61 dni, czyli termin spłaty mija dokładnie po 61 dniach od dnia otrzymania środków pieniężnych. Jest to zarówno maksymalny jak i minimalny okres spłaty. RRSO wyniesie 0% tylko i wyłącznie pod warunkiem dotrzymania terminu spłaty upływającego po 61 dniach.

Jeśli korzystasz pierwszy raz z pożyczki Vivus.pl to nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów ani opłat. Nie ma żadnych ukrytych opłat ani dodatkowych kosztów. Oddajesz dokładnie tyle ile pożyczyłeś (oznacza to, że jeśli pożyczysz 3 tysiące złotych to oddajesz w 61 dni dokładnie 3 tysiące złotych i ani grosza więcej!)

Jaka jest maksymalna kwota pożyczki?

Wysokość pierwszej pożyczki Vivus.pl RRSO 0% przez telefon lub internet to maksymalnie 3 tysiące złotych.

Opłata rejestracyjna wynosi zaledwie 1 grosz, opłata ta jest niezwłocznie i błyskawicznie zwracana osobie rejestrującej się, czyli wnioskodawcy. kwota opłaty rejestracyjnej może wynieść 1 złoty dla osób korzystających z systemu Blue Cash.

Jakie trzeba spełnić warunki aby móc starać się o pożyczkę na Vivus.pl?

Jeśli chcesz ubiegać się o Pierwsza pożyczka Vivus RRSO 0% wystarczy Ci dowód osobisty, który będzie ważny, aktywny numer telefonu komórkowego oraz polski numer rachunku bankowego!

Pożyczkę w Vivus można otrzymać jeśli spełni się również poniższe warunki:

musisz być obywatelem Polski zamieszkującym na terenie kraju Rzeczypospolitej Polskiej
posiadać zdolność do wszelkich czynności prawnych
być w wieku 19 lat – 78 lat
mieć pozytywną opinię zdolności kredytowej
zawarcie umowy z vivus
posiadać dochód oraz zdolność do spłaty pożyczki zaciągniętej w Vivus
nie posiadać jakichkolwiek zaległości w spłatach względem Vivus.pl

Złóż wniosek i czekaj na decyzję, którą otrzymasz na podany wcześniej przez siebie adres mailowy lub SMSem na telefon komórkowy.

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki w Vivus.pl przez telefon lub internet to 3 tysiące złotych, a przyznanie pożyczki będzie zależne od zdolności kredytowej osoby wnioskującej.

Środki pieniężne trafią na Twoje konto w zaledwie 15 minut po pozytywnej decyzji wydanej przez pożyczkodawcę!

W przypadku opóźnień w spłacie pożyczkodawca zastrzega sobie prawo do naliczenia karnych odsetek, których wysokość może być dwukrotnie wyższa od ustawowych.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło