Last Minute Maszewo

LAST MINUTE to jedyna z pracy swego i szczególnie lubianego w dzisiejszym etapie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Barwice

Film swoją premierę nosił w roku 2013 po czym szybko zdobył pozwolenie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Istotne prace w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, wcielający się w istotę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która wkomponowałam się w istotę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki zachodzący w wartości Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która wkomponowałam się w istotę Natalii Wis, będącej bogatą miłością Tomasza też z czasów licealnych,
– Bartłomiej Świderski wcielający się w forma narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze wcielający się w forma niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w wszystkiej produkcji odpowiedzialny był Mirosław Kuba Brożek (jaki w filmie umieścił wiele atrakcyjnych oraz wspaniałych ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, kiedy ważna się bardzo chętnie domyślić nawiązuje do rynkowych ofert biur podróży ”last minute”, cieszących się od wielu lat niezmiennie wielką popularnością.

Last Minute Barwice

Właściwa fabuła filmu rozpoczyna się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko podróży do Egiptu. A na taką wycieczkę nie pewno się przecież udać sam. Towarzyszyć traktuje mu jego matka – kobieta niezwykle żywa a z myślami – w spokoju nie bez przyczyny przez masa lat odbierała jako policjantka. Na przygodę z Tomaszem udają się też zapewne jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego wypoczynku w trudnym Egipcie, to jednak obecnie na wyjeździe bohaterowie mają niebywałe problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co ogromnie psuję bohaterom nastrój, którzy dalej nie są świadomi tego, że to dopiero początek nieprzyjemnych niespodzianek, które nastąpią na własnej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie zapowiada się dobrze – nie dość, że Tomek z linią nie otrzymują odpowiedniego pokoju to wciąż kuchnia nie wydaje im spożywania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego całą licealną miłością. Niestety pani nie jest jedna, bo na jakimś etapu prowadzi jej ideał mężczyzny, który kiedy się prezentuje jest jej lubym.

Last Minute Barwice

Tak tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, stąd te próbuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który kiedy się bardzo łatwo okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony istnieje wyjątkowo kontakt z konsulatem, więc Tomasz i jego rodzina muszą sobie w ostatnim etapie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w szalonym tempie. Na wesele po chwilowym kryzysie rodzina postanawia sobie jakoś poradzić – w skutku muszą powrócić prędzej lub później do końca, lecz w danym czasie ze względu na finansowe błędy istnieje toż trudne. Dlatego piękna i ratująca się rodzina postanawia zarobić na powrotne bilety do świata.

Zdjęcia do realizacji Patryk Vega i jego ekipa uczestniczyli w tureckim hotelu Utopia World (hotel uważa się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W częściach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE istnieje kilka zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Barwice

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć absolutnie nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z głowami, iż film został zmontowany nieco niedbale i pospiesznie, z pominięciem pewnych momentów. Tak jakby cały firm montowany był szybko, razem z tytułem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo odwiedzanym zwiastunem w sieci – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a dużo kobiet czekało z niecierpliwością na etap, w jakim będą mogli przedstawić się z całością filmu.

Last Minute Barwice

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło