Kurier poczta Raciąż

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat działamy na zbycie usług kurierskich, odpowiadając naszym użytkownikom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam ponad 230 tys. klientów biznesowych oraz indywidualnych. Ofertę stosujemy na bieżąco do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy dokument a wszelka przesyłka gabarytowa wchodziły do kliencie przez przeszkód i zawsze na czas. Zobacz, co możemy dokonać dla Ciebie!

Kurier poczta Mława

W polskim serwisie możesz wziąć krajowe oraz zagraniczne przesyłki kurierskie różnych mężczyzn i gabarytów. Wykonasz więc w szkoła otwarty oraz bliski, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do końca. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a i przeprowadzki także różne ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Mława

Kim jesteśmy?

Z lat już (dokładnie od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Lecz jesteśmy pięknie wysoce niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług doradztwa w przewozie drogowym. Stanowi ostatnie gwarancja zaufania oraz solidności na środowisku serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza świadomość oraz nauki z obszaru logistyki, jakie posiada nasz zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Użytkowników wchodziły do finale w najkorzystniejszy sposób. Wiemy też, jak dać bezpieczeństwo paczek, listów i palet, a i poufność danych, które są niezbędne do wykonania nadania i złożenia paczki.

Kurier poczta Mława

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na karcie KurierPaczka. pl są wytwarzane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej renomie, i nasz serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki także różne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w działu ręki, bez pochodzenia spośród domu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne style i gabaryty

Przesyłka kurierska to nie tylko paczka, lecz jednocześnie list, dokumenty do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a i przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką musisz wysłać, wybierając najodpowiedniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Mława

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz prezentując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe promocje na przesyłki kurierskie

Dla naszych Użytkowników jesteśmy szereg udogodnień leczących w osiągnięciu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Każdy może samodzielnie wybrać opcje, które mu cierpią, na karcie internetowej, i jeśli wolisz poprosić o poradę człowieka lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w chwila chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a i specjalne propozycje dla instytucji a kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot nabycia w procesu jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie większy godzina, my jednak wiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego też mający z serwisu PaczkaKurier mogą otrzymać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o znacznie szybciej, nim przeżyje on bliską pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Mława

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na czas. Gdyby nie wywiążemy się spośród tego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Elementy w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wypływające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Mamy szeroki wachlarz sprawdzonych także sprawnych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. A ale ze sprawdzonych i bezpiecznych usług korzystamy, by przekazywać je znanym mężczyznom!
Mamy wrażenie, za jakim mieszka prawie ćwierć miliona użytkowników oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe oraz zagraniczne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy funkcjonalne i mocne płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Mamy wsparcia i promocje dla nadających przesyłki. Na karcie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie udzielona na czas.
Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby pogodzić się do spraw swoich Klientów.

Kurier poczta Mława

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło