Kurier FedEx Gryfino tel. 730 608 208

FedEx Corporation to pewna z najznaczniejszych plus daleko rozpoznawalnych firm kurierskich na świecie. Stanowi toż jeden z kilku globalnych operatorów spedycyjno-logistycznych pracujących w naszym regionu. Za pośrednictwem FedEx nadamy paczkę aż do 220 krajów. Stanowi toż właściwy wybór dla wszystkiego, także dla pań, które powstały przed nadaniem przesyłki międzynarodowej, jak natomiast Tychże ,jakie szukają niezawodnych usług krajowych. Wrażenie robi oraz to, że FedEx ma swoją flotę powietrzną liczącą niemal 600 samolotów transportowych.

Kurier FedEx Lipiany tel. 730 608 208

Jak wysłać paczkę Fedexem?

Expresowa wysyłka

Paczkę nadamy bezpośrednio z domu. Za pośrednictwem platformy operatora zamówimy kuriera, który otrzyma naszą przesyłkę w wyznaczonym terminie, sam proces nadania przebiega niemal identycznie jak u operatorów domowych i bez wątpienia każdy sobie spośród nim zdoła. Musimy uzupełnić formularz o pełne dane dotyczące dostawy oraz odbioru, wybrać pomoc i opłacić przesyłkę. Co więcej, na karcie FedEx znajdziemy dobre kompendium wiedzy na punkt nadawania przesyłek, zasad bezpiecznego pakowania, wysyłki przedmiotów niestandardowych oraz śledzenia paczek.

Warto dodać i o tym, że FedEx możliwie jako dobry na targu proponuje naszym partnerom biznesowym bezpłatne materiały do pakowania przesyłek oraz opakowania.
Kurier FedEx Lipiany tel. 730 608 208

Oferta usług, co wybrać?

Za pośrednictwem FedEx zamówimy kuriera i nadajemy wygodnie zarówno list, standardową paczkę, jak i europaletę. Standardowa przesyłka może ważyć aż 70kg. Usługi firmy należy podzielić na wewnętrzne i międzynarodowe.

Kurier FedEx Lipiany tel. 730 608 208
Wśród krajowych znajdziemy:
FedEx Standard – doręczenia ekonomiczne, wysyłka paczek standardowych do 70kg z podaniem do trzech dni codziennych,
FedEx Next Day – doręczenia ekspresowe, wysyłka paczek standardowych do 35kg z doręczeniem o dokładnej godzinie na drugi dzień roboczy,
FedEx Direct2Retail – wysyłka paczek do 10kg, oddanie do wyznaczonego punktu odbioru (propozycja dla kupujących biznesowych),
Wysyłka palet – wysyłka palet o wadze do 800kg, podanie na dowolny adres w Polsce
Międzynarodowe obejmują:
FedEx Europe First – usługa premium oferująca doręczenie kolejnego dnia rano między 9 a 10 rano w całych miastach w Europie,
FedEx International Priority – ekspresowa usługa doręczania tekstów i paczek w trybie d2d (ang. door to door – od drzwi do drzwi),
FedEx International Economy – usługa w łatwej cenie, oferująca dostarczenie przesyłki w przeciągu 2-5 dni codziennych,
FedEx International First – przesyłki standardowe do USA, Kanady i Ameryki Łacińskiej, oddanie do 2 dni codziennych,
FedEx International Priority – przesyłki standardowe na pełny świat z gwarancją dostarczenia do 2 dni codziennych,
FedEx International Economy – przesyłki finansowe na pełny świat, oddanie do 4 dni.
Usługi dodatkowe

Kurier FedEx Lipiany tel. 730 608 208

Jak większość firm kurierskich, FedEx i oferuje różnorodne usługi dodatkowe. Uwagę zwraca unikalna i wcale imponująca oferta usług dodatkowych dotycząca obsługi przesyłek ciężkich (palet). Znajdziemy pośród nich oferta zwrotu palet dla kupujących biznesowych przy sprzedaży na standaryzowanych paletach EURO, rozpaletowanie – czyli usługę liczącą na rozładunku palety poprzez wniesienie jej poszczególnych punktów we wybrane przez klienta miejsce. Przydatną opcją jest dodatkowo odbiór przesyłek paletowych z załadunkiem samochodem dostawczym zaopatrzonym w windę hydrauliczną z budynku przez zamówionego kuriera (nie potrzebujemy rampy załadunkowej ani wózka paletowego, możemy również wyładować paletę w całości).

FedEx daje też naszym użytkownikom wybór alternatywnego terminu doręczenia. Jeśli wskażemy dokładne, godzinne okienko, w porządku którego przesyłka tworzy żyć spowodowana, to polska paczka będzie badana przez pracownika, który dopilnuje wskazanego terminu. Dla wszystkich przesyłek standardowych możemy jeszcze wykupić opcję doręczenia późnym wieczorem czy w sobotę.

Kurier FedEx Lipiany tel. 730 608 208

Jak śledzić przesyłkę?

Aby wyśledzić naszą paczkę, wystarczy wetknąć w lokalnym sposobie jej 12-cyfrowy numer. Gdyby jesteśmy klientem biznesowym, prowadzimy biznes internetowy, lub z jednych powodów po prostu wysyłamy dużo paczek – pomocny zaprezentuje się manager paczek FedEx Tracking. Kupi on na osiągnięcie wyczerpujących wiedzy i kontrolowanie wszystkich przesyłek jednocześnie. O stanach każdej paczki nadanej za pośrednictwem tego kuriera dowiemy się jeszcze z notyfikacji mailowych wysyłanych przez firmę.

Kurier FedEx Lipiany tel. 730 608 208

zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem Fedex?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło