Kamień naturalny grafitowy – stylowe wnętrze z nutką natury.

Przebywając w pomieszczeniach z dużą ilością kwiatów i roślin czujemy się lepiej. Podobnie jest z kamieniem. Dzieje się tak, dzięki tej odrobinie natury w naszym otoczeniu. Betony, grysy, cegły są elementami zimnymi . Mimo, że wnętrza w takim stylu mają swój urok, to lepszym wyborem jest podejść bliżej natury. Każdy zimowy wieczór w takim wnętrzu stanie się bardziej przytulny. Zwłaszcza jeśli kamień naturalny, kwiaty i drewno połączymy z palącym się ogniem w salonowym kominku.

Kamień naturalny grafitowy – stylowe wnętrze z nutką natury.

Kamień naturalny wyróżnia się na tle innych okładzin niepowtarzalną budową. Dzieje się tak przez długoletnie powstawanie skał. Dzięki temu mamy gwarancje nadzwyczajnego materiału. Szlachetne rysy prezentowane przez kamień dekoracyjny zobaczymy nawet w najmniejszych realizacjach, choćby tylko w formie niewielkiego dodatku.

Kamień naturalny grafitowy - stylowe wnętrze z nutką natury.

 

Kamień naturalny świetnie dekoruje nam wnętrza. Dzięki jego naturalnemu pochodzeniu, dobrze czujemy się w jego otoczeniu. Kamień dekoracyjny z sukcesem możemy wykorzystać we wnętrzach tradycyjnych i klasycznych. Możemy wykorzystać go do niewielkich dekoracji. Jednak szary kamień najlepiej sprawdza się w połączeniu z brązami w ilości 1/2.

Coraz częściej trafia też do nowoczesnych aranżacji, jak i do minimalistycznych skandynawskich projektów wypierając cegiełki. Panele kamienne mają ogromną przewagę nad cegiełkami. Chodzi tutaj o montaż. Przy instalacji cegiełek musisz za każdym razem sprawdzać poziom i kontrolować fugę. Jeśli zdecydujesz się na panele kamienne sprawa jest prosta. Wystarczy dobrze położyć pierwszą warstwę kamienia. Cała resztę układamy jak klocki lego. Dzieje się tak dzięki budowie płytek w formę litery „Z”

Kamień naturalny grafitowy - stylowe wnętrze z nutką natury.

 

Montaż kamienia naturalnego nie powinien sprawić nikomu większych problemów. Wystarczy zadbać o odpowiednie materiały i preparaty zabezpieczające. Ważne jest, aby kamień kleić na biały klej. W przeciwnym razie mogą pojawić się przebarwienia. Najlepiej szukać kleju do kamienia naturalnego. Mamy wtedy pewność, że wszystko będzie OK!

Wybieramy grafitowy kamień naturalny do nowoczesnego wnętrza.

Kamień naturalny, prócz wyjątkowych walorów estetycznych, charakteryzuje się niesamowitą wytrzymałością. Nie ma tutaj mowy o utracie koloru jak bywa w przypadku imitacji. Grafitowy kamień dekoracyjny jest na pierwszym miejscu w rankingu trwałości. Dzieje się tak dzięki jego pochodzeniu. Szary kamień to głównie łupek i bazalt, które stoją przed innymi skałami.

Kamień naturalny grafitowy - stylowe wnętrze z nutką natury.

 

Do nowoczesnych wnętrz proponujemy panele kamienne. Płytki takie charakteryzują się połączonymi ze sobą mniejszymi cegiełkami. Dodatkowo elementy mają formę „Z”. To wszystko gwarantuje łatwy montaż, pozbawiony widocznych spoin i łączeń.

Kamień naturalny grafitowy - stylowe wnętrze z nutką natury.

 

Panele wykonane z kamienia naturalnego Grey idealnie sprawdzają się we wnętrzach modernistycznych. Kamień ma kolor ciemnoszary/grafitowy, a po impregnacji odpowiednim środkiem stanie się prawie czarny. Struktura kamienia świetnie imituje naturalny blok skalny. Dodatkowym atutem tego produktu jest jego grubość. Panele kamienne Grey mają nawet 7 cm wstawki. Taka budowa powoduje powstanie ciekawej struktury 3D.

Kamień naturalny grafitowy - stylowe wnętrze z nutką natury.

 

Drugim produktem jest kamień dekoracyjny Grafit Castle. Zimny grafitowy kamień znakomicie sprawdzi się w nowoczesnych projektach wypierając nudne i powielane betony. Opisywany produkt wykonany jest z bazaltu, co gwarantuje niesamowicie wysoką odporność.

Kamień naturalny grafitowy - stylowe wnętrze z nutką natury.

 

Wybierając kamień naturalny nie ma obawy o utratę koloru czy widoczne wady gipsu i betonu. Panele kamienne wykonane z naturalnych materiałów to tworzywo, które przetrwa pokolenia.

www.skalite-kamien.pl

0 0 votes
Daj ocenę

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło