Kalendarze 2019 – Nowy rok nowe Ja

Czas pędzi nieubłaganie i z całą pewnością niewiele osób narzeka na jego nadmiar. W tym całym pędzie niezwykle ważna jest dobra organizacja i dokładne planowanie każdej z prac, którą mamy do wykonania. W jaki sposób tego dokonać? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne – wystarczy zakupić kalendarz.

 

Bezcenny czas

Czy Ty też popełniasz te błędy i uważasz, że wszystko poukłada się samo, albo sądzisz, że będziesz w stanie pamiętać o wszystkich ważnych spotkaniach biznesowych, wizytach u lekarza, urodzinach i wszelkiego typu kwestiach? Jeśli tak – gratulujemy, ale większość nie jest w stanie tego dokonać.

Warto więc zaopatrzyć się w kalendarz, w którym wszystko zapiszemy i rozplanujemy, oczywiście musimy zaglądać do niego każdego dnia, wtedy z pewnością nic nie umknie naszej uwadze.

Zbliża się rok 2019, co jest idealną okazją, aby zakupić kalendarz i nieco ułatwić sobie życie.Do czego gorąco zachęcamy!

Kalendarz kalendarzowi nie równy

Zakupić można kalendarze różnego typu, w bogatej gamie kolorystycznej, w wielu formatach i w różnych cenach. To, na który się zdecydujemy zależy tylko od naszych preferencji i potrzeb. Na rynku znajdziemy między innymi:

  • Kalendarze książkowe – dostępne są większe i mniejsze formaty, które można trzymać w torebce bądź w plecaku, ale też na biurku. W takim kalendarzu wszystko sprawnie zapiszemy, a co ważne,będziemy mogli zabrać go z sobą niemal w każde miejsce.
  • Kalendarze biurkowe – popularnością cieszą się również kwadratowe i prostokątne kalendarze biurkowe – ustawione w widocznym miejscu na biurku będą dużym ułatwieniem w planowaniu pracy bądź spotkań z klientami.
  • Kalendarze ścienne – to wybór idealny dla wszystkich, którzy chcą umieścić kalendarz na ścianie w biurze, gabinecie lub w domu. Tutaj wybór jest dość duży, zakupić można kalendarze jednodzielne, gdzie widoczny jest tylko aktualny miesiąc. Kolejną propozycją są kalendarze trójdzielne, na takim kalendarzu widzimy nie tylko aktualny miesiąc, ale też miniony i przyszły.

To tylko trzy najpopularniejsze rodzaje, każdy z nich z pewnością będzie dużym ułatwieniem wśród obowiązków dnia codziennego.

Kalendarz udanym prezentem

Kalendarz dla klientów firmy

Przedsiębiorcom podpowiadamy, że kalendarz to bardzo dobry prezent dla klientów bądź partnerów firmy. Na każdym formacie i rodzaju kalendarza można umieścić logo firmy, slogan reklamowy, a nawet krótką informacje na temat oferty.

Zarówno kalendarz książkowy, jak i kalendarz ścienny bądź biurkowy będzie praktycznym prezentem pozytywnie kojarzącym się z Waszą firmą.

Kalendarz dla bliskich

Oczywiście elegancki kalendarz będzie też udanym prezentem urodzinowym, imieninowym bądź świątecznym dla mamy, żony, męża, siostry –pokrótce mówiąc dla każdej osoby, której chcemy podarować jakiś drobiazg.

Hurtowy zakup kalendarzy

Jeśli chcemy zamówić większą liczbę kalendarzy i obdarować nimi naszych klientów, pracowników bądź partnerów biznesowych warto abyśmy zdecydowali się na współpracę z firmą, która zajmuje się obsługą poligraficzną.

źródło: kalendarze 2019 enveloper.pl

0 0 votes
Daj ocenę

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło