Drukowanie Białogard

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez opracowanie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w bieżącym kierunku trwały parę lat, natomiast ich owocem jest powstanie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Dębno

Do pierwszych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, wysoka jakość druku, małe koszty sprzętu i dość mały koszt druku jednej strony. Ze powodu na proces drukowania mówi się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów istotną dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy czas eksploatacji tych składników. Technologia zapewnia możliwość wydrukowania 2 mln ścian w rozmiarze A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier może się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na chwilę. Dzięki temu tempo wydruku wynosi do 12 zdjęć na chwilę (10 x 15 cm) i ok. 70 ścian w rozmiarze A4 na minutę. To niewątpliwie korzystny produkt.
Konstrukcja głowicy

Głowica stworzona w technologii HP Edgeline jest skonstruowana z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ jest aż 2112 dysz zamontowanych w organizmie schodkowym. Tego modelu wyjścia są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w złożoną strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest zbudowany z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami zrobionymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W wypadku, gdy jedna z oddychaj będzie niesprawna, albo zatka się i tusze nie będą mogły być ściśle przez nią dozowane, zostaje zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co pewny okres dysze są automatycznie oczyszczane również potrafią ponownie sprawnie działać. To inna zaleta z elementu widzenia serwisowania dania z początku niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została sporządzona z sprawą o drukowaniu zdjęć i zawodowych dokumentów. Profesjonalne tusze do HP Vivera zostały opracowane do umieszczania na prostym papierze. Barwnik znacznie mocno schnie na papierze zapewniając wysokie nasycenie kolorów i gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po zastosowaniu flamastra zaś są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą od Technologia HP Edgeline

0 0 votes
Daj ocenę

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło