Certyfikat nie tylko dla przedsiębiorstw

Praca przedsiębiorstwa nad rozwojem jakości zawsze powinna zostać nagrodzona, szczególnie, gdy efekty zarządzania są bardzo widoczne. Fundacja Qualitas to instytucja, która weryfikuje rynek pod kątem jakości – sprawdza firmy, inne instytucje czy jednostki naukowo – badawcze, przydzielając – tylko wybranym i spełniającym najwyższe kryteria – prestiżowe certyfikaty.

Certyfikat nie tylko dla przedsiębiorstw

Zaliczyć do nich można m.in. EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE®, Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® oraz WYBÓR POLEK / WYBÓR POLAKÓW. Są one wręczane firmom i instytutom po weryfikacji przez ekspertów fundacji. Szczególną nagrodą jest Orzeł Jakości, który potwierdza wieloletnią pracę nad jakością. Ikar Jakości to z kolei nagroda dla absolwentów – autorów najlepszych prac dyplomowych w tej dziedzinie.

Fundacja Qualitas – Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych stawia sobie za cel wspomaganie i promowanie idei jakości. Założenia promowania jakości są realizowane od początku powstania Fundacji Qualitas. Jej założenia realizowane są przez popularyzowanie projakościowego sposobu myślenia, merytoryczną obecność na licznych spotkaniach, seminariach, konferencjach czy kongresach związanych z jakością. Ogólnopolscy partnerzy oraz instytucje zagraniczne ściśle współpracują z Fundacją Qualitas, a ta stara się tworzyć projekty dające nowe wartości, wdrażać innowacyjne rozwiązania i dążyć do doskonalenia w jakości. Jednymi z najważniejszych projektów są certyfikaty dla firm – które są wręczane studentom, firmom, jednostkom badawczym czy instytucjom pozarządowym.

Dla firm i instytutów badawczych

Certyfikaty dla firm, takie jak EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE®, Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® oraz WYBÓR POLEK / WYBÓR POLAKÓW, mogą otrzymać jednostki pozarządowe, małe i duże przedsiębiorstwa. Aby otrzymać nagrody, należy przejść czteroetapową weryfikację. O godło nagrodę można ubiegać się w wielu kategoriach – a naprawdę warto, bo odznaczenia te podkreślają wysoką jakość przedsiębiorstw, instytutów, jednostek, a godło jest symbolem sygnującym strony firmowe, produkty, reklamy – niemal cały marketing. Dzięki nim wzrasta zaufanie klientów do laureatów nagród, co wiąże się z większymi zyskami.

Orzeł jakości wyróżnieniem dla najwytrwalszych przedsiębiorców i instytutów

Orzeł Jakości jest bardzo prestiżowym i unikatowym wyróżnieniem. Nagroda ta jest przyznawana za wieloletni wkład wnioskodawców w tworzenie jakości w swoich strukturach. Nie wystarczy złożyć wniosku i jednorazowo przejść weryfikacji, jak w przypadku EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE®. Tylko laureaci nagrody EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE®, którzy zdobyli ją sześciokrotnie, mogą ubiegać się o honorowy tytuł Orła Jakości – przy czym certyfikaty dla firm trzeba zdobywać rokrocznie.

Co daje tytuł Orła Jakości? Laureaci mogą być powołani do Rady Programowej Fundacji Qualitas oraz do Kapituły EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE®.

Ikar Jakości

Fundacja Qualitas – Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych jest organizatorem konkursu na najlepszą pracę dyplomową w dziedzinie zarządzania. Najlepsze rozwiązania, dobre praktyki oraz innowacyjność decydują o otrzymaniu tejże nagrody. Ideą samego konkursu jest promowanie dobrych praktyk w dziedzinie zarządzania, a wziąć udział w konkursie mogą studenci i absolwenci pierwszego i drugiego stopnia wszystkich uczelni wyższych – państwowych i prywatnych. Ikar Jakości jest nagrodą za najlepszą pracę.

Więcej informacji na stronie : https://europeanquality.eu/

0 0 votes
Daj ocenę

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

0
Would love your thoughts, please comment.x
nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło