Beton dekoracyjny na schodach i w aranżacjach wewnętrznych i zewnętrznych

Beton dekoracyjny to wciąż popularny trend, wykorzystywany we wnętrzach mieszkań i domach. Zdobywa coraz większe uznanie w obiektach użyteczności publicznej np. kawiarniach, salonach, centrach handlowych, urzędach. Nie ma co się dziwić, gdyż beton dekoracyjny to doskonały materiał na ścianach, posadzkach, nadając elegancki i industrialny wygląd. Gdzie warto zastosować beton dekoracyjny?

Kiedy decydujemy się na surowy beton dekoracyjny, który wpisuje się w nasz gust, już w trakcie projektu polecamy rozważyć, w których pomieszczeniach i formie chcemy go wykorzystać. Wielu architektów wykorzystuje wzornictwo mikrocementu w kuchniach i salonie. Czasem zobaczymy go w postaci betonowych, zimnych ścian lub posadzek, które pięknie kontrastują z meblami i dywanami o gęstym włosiu. Do tego warto zastosować ciepłe oświetlenie. Salon, kuchnia, korytarz, ale także łazienka, taras. W tych pomieszczeniach widzimy nieustające zainteresowanie mikrocementem.

Beton dekoracyjny na schodach i w aranżacjach wewnętrznych i zewnętrznych

Beton dekoracyjny w łazience

Częstym pytaniem klientów jest czy beton dekoracyjny możemy zastosować w łazience. Oczywiście, że tak. Uniwersalne cechy tego materiału sprawiają, że beton w łazience to świetna alternatywa dla klastycznych płytek czy tapet winylowych. Jeśli jesteśmy zwolennikami naturalnego materiału w dotyku i wyglądzie, zdecydowanie wybierzmy mikrocement, który podkreśli wyjątkowość projektu łazienki. Szukając na rynku betonu dekoracyjnego warto upewnić się, że wybrany projekt nadaje się do łazienki lub czy należy go odpowiednio zabezpieczyć. Zyskamy wtedy niezwykle trwałe wykończenie.

Beton dekoracyjny wielu kojarzyć się będzie tylko z szarym kolorem, nic bardziej mylnego. Gama kolorów betonu dekoracyjego Festfloor jest ogromna i ogranicza nas praktycznie tylko wyobraźnia.  Dodatkowo w zależności od pomysłu na wykończenie, możemy uzyskać indywidualny wygląd – gładką lub szorstką powierzchnię.

Beton dekoracyjny na schodach i w aranżacjach wewnętrznych i zewnętrznych

Beton dekoracyjny na nowoczesne schody

Beton dekoracyjny jest materiałem uniwersalnym, dzięki czemu możemy wykończyć nim schody w wielu barwach.

Wybierając beton dekoracyjny na schody do domu, wyróżnimy się od tradycyjnych schodów drewnianych, a nasz wystrój będzie doskonale współgrał z nowoczesną i otwartą kuchnią, salonem czy korytarzem.

Oprócz schodów wewnętrznych, śmiało możemy zastosować beton na schody zewnętrzne. Uzyskamy ciekawy efekt łącząc takie schody z nowoczesną werandą, szklaną lub metalową balustradą. Szczególnie podkreśli to industrialny styl.

Beton dekoracyjny na schodach i w aranżacjach wewnętrznych i zewnętrznych

0 0 votes
Daj ocenę

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło