Bananki zwariowały na Święta!

Bananki zwariowały na Święta! Poczuj ich szaleństwo razem z nami i zawalcz o wspaniałe nagrody. Tylko u nas do wygrania PS4! Ta i wiele innych ciekawych nagród czekają na Was w najnowszym konkursie.

 

Każdy, kto zna portal bananki.pl śmiało może powiedzieć, że to najbardziej pozytywna strona w Polsce, jak nie na Świecie. Nie tylko zapewniamy rozrywkę w postaci m.in. gier, ale również nagradzamy tych, którzy w ten sposób lubią spędzać czas.

Krótkie wtajemniczenie dla tych, którzy trafili do nas po raz pierwszy: Korzystając z naszego portalu- grając we wspomniane gry, publikując różnego rodzaju filmiki, podejmując wyzwania, płacimy Wam w postaci „bananków”, które następnie można wymienić na różne, fajne nagrody. Jedyne co należy zrobić, to zarejestrować konto na naszym portalu i świetnie się bawić, a czas do pierwszej nagrody zleci „jak z bicza strzelił”. Proste, prawda?

Zobacz bananki.pl/event/ 

 

Teraz, jako że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a w związku z tym obdarowywanie bliskich prezentami, postanowiliśmy dla Was, nasi najbliżsi „Banankowicze” zorganizować konkurs, dzięki któremu możecie sprezentować sobie lub najbliższej osobie playstation 4. Zasady rywalizacji są bardzo, ale to bardzo proste. Od momentu rozpoczęcia konkursu, codziennie, przez kolejne 24 dni będziemy mieli dla Was zadanie do wykonania (pamiętajcie o byciu sumiennym, jak w trakcie codziennego zjadania czekoladki z kalendarza adwentowego), za które przyznawane będą punkty- bananki. Osoba, przez cały okres rywalizacji zdobędzie ich największą ilość, wygrywa playstation 4. Nie martwcie się. Na kolejne osoby również czekają wspaniałe nagrody.

 

Trzymamy za wszystkich kciuki. Mamy nadzieję, że będziecie się świetnie bawić. Życzymy wszystkim powodzenia! Bananki.pl

0 0 votes
Daj ocenę

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

Serwis www.konkursynagrody.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.konkursynagrody.pl.

konkursynagrody.pl

0
Would love your thoughts, please comment.x
nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło