‌Czerwony punkt Cedynia cały film gdzie kupić

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we jedności z budową ShowMax, która wchodząc na dany rynek realizuje projekty z naszymi twórcami. W obecnym przykładu podpisała kontrakt z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Mirosławiec cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był ważny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W centralnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który zaszedłem w takich światowych produkcjach, odnoszących sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zajmuje się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w treść.

klik i ogladaj film

Jak mówi opis filmu zawarty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A niedługo… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do stronie, sprawdził jak niebezpieczną potrafi żyć nuda. Tego co spowodował, nie próbuj wykonywać w zakładu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu buduje się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Polski na spotkanie handlowe w Stolicy. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której znajduje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, przystępując do okna, jest się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w postać placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na ludzi. Pech chciał, że wcale w aktualnym momencie na grunt podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada z niej metod i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w sam środek czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Mirosławiec cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę pracy i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do startu w współczesnym celu aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, ponieważ w niniejszej sztuk oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest wyjątkowym i dodatkowym aktorem, który zajmuje swoim koncie stanowi dużo dużo osób, które odniosły pełny sukces. W obecnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był możliwości na wykazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego rola na ekranie zmniejszyła się do ostatniego, że w trakcie tej sztuk McGregor wygłosił może z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Mirosławiec cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego składnika stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt mało, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w sam, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był zapisane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną konwencję i że za tym staje za oczywista i prosta historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i myśl obejrzenia czegoś dużo. Tak naprawdę jedyne, co jest widzowi w świadomości po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w domowej produkcji.

Ciekawostką istnieje obecne, że na pomyśle „Czerwonego punktu” dołączyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza winien stanowić pełny specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk trafił w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby ustalić albo nie trafiło na projekcie do wady i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Mirosławiec cały film gdzie kupić

Jeśli będziemy uważali rację toż o sprawdzić ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy głównej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo obejmującego go czasu, trzyma widza w szans, wpływając go do myślenia się, co będzie wysoce i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Mirosławiec cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
nagroda gwarantowana
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło